Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Alo! Skibbe beni unutma

YazarMesaj
OutL4w
ADMİN
OutL4w

Alo! Skibbe beni unutma Empty
MesajKonu: Alo! Skibbe beni unutma   Alo! Skibbe beni unutma Icon_minitimeSalı Haz. 24, 2008 4:50 am

Kongolu, ülkesinin Djibouti'yi 5-1 yendiği maçta 3 gol atıp adeta yeni hocasına mesaj çekti.

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Shabani Nonda ülkesini sırtlamaya devam ediyor. Dünya Kupası elemelerinde Djibouti ile karşılaşan Demokratik Kongo Cumhuriyeti rakibini 5-1'lik skorla geçerken, takımın 3 golünü Nonda kaydetti. Karşılaşmada Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin kaptanlığını da yapan sarı-kırmızılı futbolcu takımını galibiyete taşıdı, sahanın
yıldızı oldu.

SKİBBE'DEN TEBRİK
Kongo'nun diğer golleri Mbokani ve Tshiolola'dan geldi. Galatasaray'ın yeni hocası Skibbe'nin karşılaşmadan sonra Nonda'yı telefonla arayarak tebrik ettiği öğrenildi. Shabani geçen sezon Galatasaray forması ile ligde 11 gol atarken, UEFA Kupası'nda da 3 gol kaydetmişti. Kalli'nin zaman zaman yedek bıraktığı Nonda'yı Skibbe'nin yeni sezonda banko oynatması bekleniyor.

Alo! Skibbe beni unutma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» G.SARAY'DA SKIBBE ORERASYONU