Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

G.Saray'ın yeni hocası Skibbe oldu

YazarMesaj
OutL4w
ADMİN
OutL4w

G.Saray'ın yeni hocası Skibbe oldu Empty
MesajKonu: G.Saray'ın yeni hocası Skibbe oldu   G.Saray'ın yeni hocası Skibbe oldu Icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 1:50 am

G.Saray yönetimi, yeni teknik direktörünü dün resmen açıkladı! Bayer Leverkusen'in eski hocası Michael Skibbe, 1+1 yıllığına Cimbom ile resmi sözleşme imzaladı.

Aslan Skibbe

Yönetim, resmi internet sitesinden anlaşmayı duyururken, 1 yıllık sözleşme şaşkınlık yarattı.

G.Saray'da yılan hikayesine dönen teknik direktör arayışı dün mutlu sonla noktalandı. Fransız Alain Perrin ile Michael Skibbe arasında seçim yapmakta zorlanan yönetim, Alman hocada karar kıldı. Adnan Polat'ın sabah Divan'da, "Bir hafta içinde belli olur" açıklamasından kısa bir süre sonra resmi sitede, Skibbe ile
1+1 yıllık sözleşme imzalandığı ilan edildi. Cimbom'un opsiyonlu sözleşme yapması Skibbe'ye güvensizlik olarak değerlendirildi.

BİR BAŞARISI YOK!
4 Ağustos 1965 doğumlu Michael Skibbe, 1989'da Dortmund genç takımında hocalığa başladı. 1998'de 32 yaşındayken A takımın başına geçerek 'Bundesliga'da takım çalıştıran en genç hoca' unvanını aldı. 1.5 yıl sonra Dortmund'dan ayrıldı. 2000'de Völler ile Alman Milli Takımı'nın başına geçti; 2004'te kovuldu. 2005'ten bu yana Leverkusen'i çalıştıran Skibbe, geçen sezon ligi 7. bitirdi.

G.Saray'ın yeni hocası Skibbe oldu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» G.SARAY'DA SKIBBE ORERASYONU
» Alo! Skibbe beni unutma